Godziny po meczu ze Świątek zapadł werdykt ws. Kostiuk. Wszystko już jasne

0
10

W tym roku urodzinowa celebracja Igi Świątek została popsuta przez przegrany mecz w Roland Garros. Nasza reprezentantka uległa Marcie Kostiuk w batalii o ćwierćfinał wielkoszlemowych zmagań. Polka, mimo że serwowała po zwycięstwo w pierwszym secie, ostatecznie nie wygrała ani jednej partii. Blisko trzy godziny po zakończeniu tego spotkania zapadło istotne rozstrzygnięcie z perspektywy Ukrainki. Wiemy już, z kim zagra w kolejnej fazie. W meczu Elina Switolina – Belinda Bencic doszło do zwrotu akcji.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/iga-swiatek/news-kostiuk-pokonala-swiatek-potem-zapadlo-inne-rozstrzygniecie,nId,23490078
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Barcelona w żałobie. Tak oddano hołd zasłużonemu działaczowi