Głośno w Rumunii po meczu z Polską. Czekali 43 lata. Zdradzili swój cel

0
139

Od wygranej 3:0 z Rumunią swój udział w siatkarskich mistrzostwach świata rozpoczęła reprezentacja Polski. Dla rywali był to pierwszy mecz na turnieju tej rangi od 43 lat. Co ciekawe, momentami grali bardzo dobrze, szczególnie w pierwszej partii. Wówczas mieli kilka piłek setowych. Ich postawa nie przeszła obojętnie tamtejszym mediom, które błyskawicznie skomentowały mecz.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/siatkowka/mistrzostwa-swiata-mezczyzn/news-glosno-w-rumunii-po-meczu-z-polska-czekali-43-lata-zdradzili,nId,22418754
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Sensacyjny finał z udziałem Andrejczyk. Rekord życiowy. Przełom po 12 latach