Fissette rozstał się ze Świątek, teraz świętuje w Paryżu. Światowa „1” za burtą

0
7

Poznaliśmy już wszystkie uczestniczki trzeciej rundy singlowego Roland Garros, ostatnie rozstrzygnięcia zapadały w czwartkowy wieczór. Na Court Simonne Mathieu doszło do starcia liderki światowego rankingu deblistek z zawodniczką, którą od niedawna prowadzi Wim Fissette, czyli były trener Igi Świątek. I to właśnie druga z wymienionych po 159 gry minutach przypieczętowała zwycięstwo oraz awans.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/news-swiatowa-1-za-burta-w-paryzu-triumf-nowej-podopiecznej-wima,nId,23489195
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Polski talent odrzuca kolejne oferty. Już zdecydował, chce wygryźć Niemca ze składu