Dwie doby po meczu Majchrzaka takie wieści ws. rywala. Przyznano walkower

0
8

Kamil Majchrzak był naszym jedynym reprezentantem w singlu, który rywalizował we wtorek na Roland Garros. Polak musiał się zmierzyć z dobrze radzącym sobie na mączce Alejandro Tabilo. Zawodnik z Chile zaprezentował poziom, do którego 30-latkowi trudno było się zbliżyć. Ostatecznie spotkanie zakończyło się już po trzech setach. Wczoraj 36. tenisista rankingu ATP miał walczyć o awans do 1/16 finału. Ostatecznie nie zobaczyliśmy go na korcie. Organizatorzy poinformowali w specjalnym komunikacie o walkowerze.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-dwie-doby-po-meczu-majchrzaka-taki-komunikat-roland-garros-w,nId,23489347
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Tytuł w US Open, w Melbourne nie będzie. "1" za burtą Australian Open