Demolka w meczu Cirstei z Andriejewą. Oto pierwsza półfinalistka w Paryżu

0
6

Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem Igi Świątek, we wtorek na Court Philippe Chatrier Iga Świątek walczyłaby o swój szósty półfinał Roland Garros. Polka jednak przegrała w niedzielę z Martą Kostiuk, dziś o miejsca w najlepszej „4” walczyły więc inne zawodniczki. A najpierw na zakrytym centralnym stadionie pojawiły się: finalistka z Madrytu, czyli Mirra Andriejewa, oraz półfinalistka z Rzymu: Sorana Cirstea. Zapowiadało się ciekawe widowisko, skończyło się deklasacją.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-demolka-w-meczu-cirstei-z-andriejewa-oto-pierwsza-polfinalis,nId,23491033
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Skandal w Barcelonie, Yamal nie wytrzymał. Ostro o tym, co zrobili kibice