Degrengolada wicemistrza Polski. Właśnie spadli do czwartej ligi

0
5

W 2007 roku GKS Bełchatów świętował wicemistrzostwo Polski. Teraz zasłużony klub po raz kolejny spada do czwartej ligi. Przesądziła o tym dotkliwa porażka 1:4 z rezerwami występującej w Ekstraklasie Wisły Płock. Kibice w Bełchatowie jeszcze przed długi czas będą czekali na powrót wielkiej piłki do swojego miasta.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-degrengolada-wicemistrza-polski-wlasnie-spadli-do-iv-ligi-gl,nId,23490006
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Rekord padł w meczu polskiej grupy. Depay przeszedł do historii