Decyzja ws. Chwalińskiej już zapadła. „To nie ma sensu, na 99 procent”

0
9

– Nie ma sensu ryzykować, trzeba dbać o zdrowie i wybierać optymalne rozwiązania. Maja w Paryżu już zrobiła 300 procent normy, więc więcej uzyska gdy odpocznie – zapowiada w rozmowie z Interią Piotr Szczypka, menedżer Mai Chwalińskiej. Krótko mówiąc, choć wszystkie oczy obecnie są skierowane na odprawiane czary przez Polkę w turnieju Rolanda Garrosa, jest już nakreślony plan przed rozpoczynającym się 29 czerwca Wimbledonem.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-decyzja-ws-chwalinskiej-juz-zapadla-to-nie-ma-sensu-na-99-pr,nId,23490807
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Szuka zwady z Igą Świątek, teraz zabrała głos. O to chodzi Collins