Chwalińska zeszła z kortu. Tylko w jednym celu. Organizatorzy ujawniają

0
8

Przed meczem 1/8 finału Rolanda Garrosa Maja Chwalińska miała okazję, by potrenować na centralnym obiekcie imienia Philippe’a Chatriera. W pewnym momencie, podczas zajęć, polska tenisistka zeszła z samego kortu, stając tuż obok. A zrobiła to w jednym celu. Poinformowali o tym w sieci organizatorzy paryskiej imprezy, publikując w sieci wideo z 24-letnią zawodniczką w roli głównej.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-chwalinska-zeszla-z-kortu-tylko-w-jednym-celu-organizatorzy,nId,23490545
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Potężne emocje w meczu 14-latka z Polski. 7:7 w połowie, ale co się stało potem