Bąk bez litości dla reprezentanta Polski. „Chłop ma dwa metry i nie broni”

0
9

Reprezentacja Polski po porażce z Ukrainą (0:2) w środę zmierzy się w kolejnym meczu towarzyskim z Nigerią. Jacek Bąk, 96-krotny reprezentant Polski jest zawiedziony postawą swoich następców. Nie widzę też w kadrze bramkarza, który na lata byłby pewniakiem na tej pozycji. – Jednej rzeczy nie rozumiem. Tłumaczeń, że było dużo zmian, a przez to zawirowania na boisku. Jak grałem w piłkę, to wchodziła jedna jedenastka i grała na całego. Potem wchodziła druga i tak samo, aż się paliło na boisku – mówi „Interii”.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/news-jacek-bak-bez-litosci-dla-reprezentanta-polski-chlop-ma-dwa,nId,23491230
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Najpierw strzelił dla Niemców, a potem pomógł Polakom. Show Podolskiego