Awans Świątek, Andriejewa czekała. 2 sety. Ostatnie słowo należało do Polki

0
8

W ramach piątkowych zmagań w Roland Garros na Court Philippe-Chatrier wyznaczono mecze Igi Świątek i Mirry Andriejewej. Jako pierwsza do gry wkroczyła nasza reprezentantka. 19-latka musiała zatem czekać na zakończenie starcia Raszynianki z Magdą Linette. Trzecia rakieta świata wywalczyła awans po 85 minutach gry. Potem zobaczyliśmy w akcji Rosjankę. Tenisistka z Krasnojarska mierzyła się z Marie Bouzkovą. Ostatnie słowo w tym meczu należało do sędziującej to starcie Polki – Katarzyny Radwan-Cho.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-awans-swiatek-andriejewa-czekala-dwa-sety-ostatnie-slowo-nal,nId,23489585
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Kasai znów zadziwia, szykuje wielki powrót. Niebawem powalczy z Polakami